Results 1 to 84 on 84 for

"zbulimet me te medha ne bote"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
Shpellat MisteriozeShpellat MisteriozeNeo30-08-20093
Organizatat më të mëdha mafioze Organizatat më të mëdha mafioze Odin26-03-201211
7 misteret më të mëdha të botës7 misteret më të mëdha të botësNeo29-10-20090
Konspiracionet më të çuditshme në botë Konspiracionet më të çuditshme në botë Zattoo28-05-20116
Genjeshtrat me te medha ne historine njerzoreGenjeshtrat me te medha ne historine njerzoreAgamemndon10-02-20140
3 Ditet E Territ3 Ditet E TerritUshtari i krishtit24-04-20159
Sekreti me i madh ne bote !Sekreti me i madh ne bote !excommunicated15-11-201348
Si mund te jete nje bote tjeter?Si mund te jete nje bote tjeter?Neo20-08-20101
Vendet më të frikshme në botëVendet më të frikshme në botë0 Negative22-05-20101
10 vendet me misterioze ne bote10 vendet me misterioze ne boteSiroco12-07-20150
Vendet enigmatike ne boteVendet enigmatike ne boteSiroco12-07-20150
Cili është numri më i preferuar në botë?Cili është numri më i preferuar në botë?Luli21-06-20141
PafundesiaPafundesiaLuli12-08-20122
10 perandoritë më të mëdha në histori 10 perandoritë më të mëdha në histori Asgardian10-09-20122
Misteret më të mëdha në historiMisteret më të mëdha në historiNeo21-05-20094
Përballja me humbjet e mëdha në jetëPërballja me humbjet e mëdha në jetëZattoo31-05-20120
Misteret më të mëdha të historisëMisteret më të mëdha të historisëgjilanasi27-02-20150
Misteret më të mëdha në historiMisteret më të mëdha në historiValtoni27-03-20110
Magjia e të menduarit në përmasa të mëdhaMagjia e të menduarit në përmasa të mëdhaAnon08-01-20130
Vende te mistershme Vende te mistershme Flavius28-06-20130
Mistere te medha te natyresMistere te medha te natyresNeo23-10-20091
Tre Eksperimentet e Mëdha TokësoreTre Eksperimentet e Mëdha Tokësorecosmiclove21-07-201113
46 milionë njerëz vuajnë nga skllavëria në botë46 milionë njerëz vuajnë nga skllavëria në botëSiroco02-06-20160
Pushimet sipas ZodiakutPushimet sipas ZodiakutZattoo08-06-20121
Misteret e mëdha të mendjesMisteret e mëdha të mendjesgjilanasi22-12-20150
Njësitë arkitekturore të UniversitNjësitë arkitekturore të UniversitElizza03-04-20107
Konfirmohet zbulimi i Matrix-t te UniversitKonfirmohet zbulimi i Matrix-t te UniversitAgamemndon23-01-20144
Misteret më të mëdha të Universit!Misteret më të mëdha të Universit!Odin18-03-20140
Trupi i pikturuar nëpër botëTrupi i pikturuar nëpër botëNeo03-08-20147
Profecia e Majave… është vetëm biznesProfecia e Majave… është vetëm biznesLuli17-12-20128
Cila janë vendet më të frikshme në botëCila janë vendet më të frikshme në botëFM22-10-20080
Kush e programon jetën tuaj?Kush e programon jetën tuaj?Elizza02-07-20103
Pse shqiptarët gjatë gjithë historisë kanë qenë dhe janë tradhëtarë?Pse shqiptarët gjatë gjithë historisë kanë qenë dhe janë tradhëtarë?Trigon09-03-201417
Sekretet e Mëdha të Jetës të harruara nga Njeriu Sekretet e Mëdha të Jetës të harruara nga Njeriu Siroco21-04-20160
10 mistere intriguese të Universit10 mistere intriguese të UniversitSiroco01-03-20161
‎Në Amerikë para Kristofor Kolombos‎Në Amerikë para Kristofor Kolombos^Drácula^09-11-20111
Magjija per te pasur fuqi te medha FIZIKE  Magjija per te pasur fuqi te medha FIZIKE niku magic man27-03-20126
Krijesat dhe fenomenet qe kane trembur njerezitKrijesat dhe fenomenet qe kane trembur njerezitZattoo19-04-20140
Zbulime ne vendburimet e AmazonesZbulime ne vendburimet e AmazonesEstilen24-03-20100
Civilizimi SumerCivilizimi SumerNeo28-12-200821
Disa pyetje pa pergjigjeje?Disa pyetje pa pergjigjeje?Asgardian24-08-201216
A jemi të vetëm në Univers ?A jemi të vetëm në Univers ?FM19-05-200817
Misteret e HënësMisteret e HënësFM21-05-200847
Bibla - misteret dhe kodi i sajBibla - misteret dhe kodi i sajNeo29-10-200915
Shkenca dhe fejaShkenca dhe fejaJon04-08-2009107
Nepermjet islamit u bene me te pasurit ne boteNepermjet islamit u bene me te pasurit ne boteKill me17-09-20125
Pasojat e medha te ateizmitPasojat e medha te ateizmitGjinkalla17-04-201273
TrojaTrojaNeo15-05-20084
Koha - Sinonim i JetësKoha - Sinonim i Jetëshelios14-09-200827
A besoni ne boten e Padukshme?A besoni ne boten e Padukshme?Magus14-09-200951
Profecitë dhe profetët më të mëdhenj Profecitë dhe profetët më të mëdhenj Jon04-09-20108
A ekziston qytetërimi në Mars?A ekziston qytetërimi në Mars?Neo22-03-20108
Vullkani gjigant që mund të sjellë fundin e botës Vullkani gjigant që mund të sjellë fundin e botës Luli31-05-20121
AteizmiAteizmiBlack Angel29-05-201019
SatanizmiSatanizmiFM10-05-200843
Gjithësi ParaleleGjithësi ParaleleFM03-06-200820
Tërësisht shkencëTërësisht shkencëGon!29-09-2011112
histori fantazmashhistori fantazmashEstilen22-08-201112
Simbolika e gjarperitSimbolika e gjarperitNeo01-06-200836
Syri i keqSyri i keqFM08-07-20088
Krijesat Mitike nëpër botë, me shume Fakte sesa PerrallaKrijesat Mitike nëpër botë, me shume Fakte sesa Perrallagjilanasi14-07-20144
Zerat qe u degjuan 15 km nen tokeZerat qe u degjuan 15 km nen tokeGabriel07-09-200926
Shqiponja Shqiponja Jon02-08-20098
Pse është kaq e vështirë të jemi të lumtur?!Pse është kaq e vështirë të jemi të lumtur?!Elizza02-09-201142
Krijohen humanoid ne laboratorKrijohen humanoid ne laboratorJon31-07-201129
C'eshte Avioni misterioz X-37-B..?C'eshte Avioni misterioz X-37-B..?Estilen26-04-201030
Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …Neo30-04-200822
Konspiracionet e fillimit të Luftës së  II BotëroreKonspiracionet e fillimit të Luftës së II BotëroreAgamemndon09-02-20145
Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)Anon04-09-20120
Incesti ne Bibel Incesti ne Bibel IslamStyle02-01-20133
Njerezit inteligjent - më pak besimtarNjerezit inteligjent - më pak besimtarNikolaos06-09-201120
Rendi botëror sipas Henry KissingeritRendi botëror sipas Henry KissingeritJon15-09-20143
Enigma e AjnshtajnitEnigma e AjnshtajnitEstilen18-04-201074
Cilet  jane emrat e 13 familjeve qe udheheqin boten?Cilet jane emrat e 13 familjeve qe udheheqin boten?djussi09-09-201223
Gjate  nates me ndodhin gjera interesante !Gjate nates me ndodhin gjera interesante !Tanki06-09-201232
E vërteta e frikshme për Çifutët (Izraelin)E vërteta e frikshme për Çifutët (Izraelin)A.Angel27-08-20124
VarfëriaVarfëriaJon13-05-201163
Kur vdes një njeri, shpirti i tij ku shkon?Kur vdes një njeri, shpirti i tij ku shkon?hodo24-10-20138
Piramidat ilire ne Bosnje!!Piramidat ilire ne Bosnje!!xxxadixxx09-06-201224
Rrëfime të frikshme!Rrëfime të frikshme!Fikrro27-11-201048
Kush do të fitojë, Amerika apo Kina?Kush do të fitojë, Amerika apo Kina?Androo22-11-201140
Histori e shkurter e levizjes Masonike ne ShqiperiHistori e shkurter e levizjes Masonike ne ShqiperiOdin28-11-20120
Biznesmenet me te ''misterioze'' te botes.Biznesmenet me te ''misterioze'' te botes.Estilen14-05-20100
Bota e Hiçit, prej Hiçit, për Hiçin Rrotullohet rreth qëllimit të HiçitBota e Hiçit, prej Hiçit, për Hiçin Rrotullohet rreth qëllimit të HiçitCrash14-09-20139
Results 1 to 84 on 84 for
"zbulimet me te medha ne bote"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
1