Results 1 to 100 on 113 for

"teza e matematikes matura 2011"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
Rrogozhinë, vret të fejuarën me armë, më pas edhe vetenRrogozhinë, vret të fejuarën me armë, më pas edhe vetenBledari26-09-20110
Provimet e lirimit, mbi 51 mijë nxënës testohen në matematikëProvimet e lirimit, mbi 51 mijë nxënës testohen në matematikëAdmin23-06-20110
Mel Gibson pranon fene IslameMel Gibson pranon fene IslameAdmin20-02-20110
Organizohet olimpiada e XI kombetare e lendeve fetareOrganizohet olimpiada e XI kombetare e lendeve fetareMuslimanja26-05-20110
12 shtatot fillon Shkolla12 shtatot fillon ShkollaAdmin05-09-20110
Xavier Gordon-Brown, gjeniu 12 vjeçar i matematikësXavier Gordon-Brown, gjeniu 12 vjeçar i matematikëseldaa Nuriu14-09-20120
Qyteti i Fush-Arresit dhe "Hanet" e tijQyteti i Fush-Arresit dhe "Hanet" e tijAdmin25-02-20110
Arabia prezanton kullen me te gjate ne bote me 1.6kmArabia prezanton kullen me te gjate ne bote me 1.6kmMuslimanja15-04-20110
Ndeshjet e dates 29 dhe 30 janar 2011Ndeshjet e dates 29 dhe 30 janar 2011Jetmiri30-01-20110
Filloj shperndarje e nr i ri te revistes ETIKA Qeshor 2011Filloj shperndarje e nr i ri te revistes ETIKA Qeshor 2011Admin17-06-20110
Orari i riteve fetare me rastin e Fiter Bajramit 2011Orari i riteve fetare me rastin e Fiter Bajramit 2011Admin29-08-20110
TURQIA THYEN REKORD NË EKSPORTIN E VITIT 2011TURQIA THYEN REKORD NË EKSPORTIN E VITIT 2011Albani03-01-20120
Filloi ne Puke shperndarja e revistes "Etika" muaji nentor 2011 Filloi ne Puke shperndarja e revistes "Etika" muaji nentor 2011 Admin04-11-20110
Harta e zgjedhjeve vendore 8 maj 2011Harta e zgjedhjeve vendore 8 maj 2011Admin15-05-20112
Dita e Arafatit do të jetë të shtunën, më 5 nëntor 2011 Dita e Arafatit do të jetë të shtunën, më 5 nëntor 2011 Muslimanja30-10-20110
Filloi shperndarja e revistes ETIKA, Shkurt 2011Filloi shperndarja e revistes ETIKA, Shkurt 2011Admin11-02-20110
2 Maj 2011 shpallen fituesit e Konkursit -Eseja me e mire per Profetin e Meshires - Muhamedin a.s.2 Maj 2011 shpallen fituesit e Konkursit -Eseja me e mire per Profetin e Meshires - Muhamedin a.s.Admin01-05-20110
Filloj shperndarja e revistes "Etika" muaji Mars 2011Filloj shperndarja e revistes "Etika" muaji Mars 2011Admin22-03-20110
Foto e vitit 2011Foto e vitit 2011Admin12-02-20115
120 milion euro për merkaton e Juventusit120 milion euro për merkaton e JuventusitJetmiri31-05-20110
Njoftim: Me 26 gusht 2011 pritet te jete nata e KadritNjoftim: Me 26 gusht 2011 pritet te jete nata e KadritAdmin22-08-20110
Me dt.15.07.2011 eshte nata e mire "Beraet"Me dt.15.07.2011 eshte nata e mire "Beraet"Admin09-07-20112
KMSH, me 17 prill 2011 organizon nje program festiv per Hz. Muhammed a.sKMSH, me 17 prill 2011 organizon nje program festiv per Hz. Muhammed a.sAdmin12-04-20110
Njoftim per Haxhin 2011Njoftim per Haxhin 2011Admin09-06-20110
Elvana Gjata triumfon në “Top Fest 8”Elvana Gjata triumfon në “Top Fest 8”era06-06-20110
Shpallet lista e fituesve në Universitete, më 12 shtator nisin regjistrimetShpallet lista e fituesve në Universitete, më 12 shtator nisin regjistrimetAlbani10-09-20110
Si e vlersoni mbrotjen e Flamurit Shqiptar nga Polici ne 21 janar 2011?Si e vlersoni mbrotjen e Flamurit Shqiptar nga Polici ne 21 janar 2011?Admin28-01-20110
Me sytë e shpirtit, në traditat tona atdhetare…Me sytë e shpirtit, në traditat tona atdhetare…Esila11-05-20120
Rusia do të japë miliarda rubla për edukimin e ekspërtëve islamik në vitin 2011-2013 Rusia do të japë miliarda rubla për edukimin e ekspërtëve islamik në vitin 2011-2013 Muslimanja27-11-20110
Egjipt, 22 vende të Ligës Arabe gati të njohin KosovënEgjipt, 22 vende të Ligës Arabe gati të njohin KosovënMuslimanja12-09-20110
Arabia Saudite e shqetësuar mbi paqëndrueshmërinë në JemenArabia Saudite e shqetësuar mbi paqëndrueshmërinë në JemenMuslimanja13-10-20110
Muslimanet cenohen ne ushtrimin e besimitMuslimanet cenohen ne ushtrimin e besimitAdmin03-06-201117
Afati i fundit per te bere regjistrim per Haxh 2011Afati i fundit per te bere regjistrim per Haxh 2011Muslimanja10-10-20110
Kush ishte Prof. Dr. Nexhmettin Erbakan (1926 – 2011)?Kush ishte Prof. Dr. Nexhmettin Erbakan (1926 – 2011)?Muslimanja02-03-20111
	 13 Nëntor 2011 - 09:58 | Bota 		 TRANSLATE Perktheje lajmin ne gjuhe te tjera 	  Itali, ikën Berluskoni, Napolitano konsultime për qeverinë e re 13 Nëntor 2011 - 09:58 | Bota TRANSLATE Perktheje lajmin ne gjuhe te tjera Itali, ikën Berluskoni, Napolitano konsultime për qeverinë e reAlbani13-11-20110
GATI PER TETE PARAJSATGATI PER TETE PARAJSATErjola28-02-20110
“ Syzet e Spiunit ” në treg “ Syzet e Spiunit ” në treg Redi06-05-20110
“1001 shpikjet”, ekspozitë e Periudhës së Artë në botën islamike“1001 shpikjet”, ekspozitë e Periudhës së Artë në botën islamikeRedi11-07-20110
Bima artificiale që prodhon elektricitetBima artificiale që prodhon elektricitetAdmin07-04-20110
Në Francë, Kurban Bajrami kremtohet me pjesëmarrjen e muslimanëve të rinj Në Francë, Kurban Bajrami kremtohet me pjesëmarrjen e muslimanëve të rinj Muslimanja02-11-20110
Myftinia Shkoder, Reagon ne Tv Klan per demostraten e 21 Janarit 2011Myftinia Shkoder, Reagon ne Tv Klan per demostraten e 21 Janarit 2011Admin25-01-20110
Biografia e Muhamedit a.s Biografia e Muhamedit a.s Admin08-03-20114
LAMTUMIRË 2011, NJË TJETËR VIT I TRAZUAR PËR LINDJEN E MESMELAMTUMIRË 2011, NJË TJETËR VIT I TRAZUAR PËR LINDJEN E MESMEAlbani02-01-20120
Si te zgjidhni rimelin e duhur?Si te zgjidhni rimelin e duhur?Visiana23-10-20110
Si falen Namazet?Si falen Namazet?Erjola23-02-20111
Maqedoni: Pengohen punësimet e myslimanëve Maqedoni: Pengohen punësimet e myslimanëve Muslimanja21-09-20110
Hadithi i Muhammedit a.s. per ate qe besonHadithi i Muhammedit a.s. per ate qe besonGezim Kopani22-02-20110
 Gjermani: Muslimanët kërkojnë hoxhallarë në ushtri Gjermani: Muslimanët kërkojnë hoxhallarë në ushtriMuslimanja17-07-20110
Në Kuvajt fillon gara për leximin e Kur’anit Në Kuvajt fillon gara për leximin e Kur’anit Muslimanja28-09-20110
Ne cilin Universitet do deshironit te studioni ?Ne cilin Universitet do deshironit te studioni ?Admin03-10-201114
Pse partneri eshte me i bukur se te tjeretPse partneri eshte me i bukur se te tjeretJetmiri17-08-20110
HTC, telefon me kamer 12 megapixelHTC, telefon me kamer 12 megapixelJetmiri31-05-20110
Nafta, vendet e OPEC rrisin prodhimin Nafta, vendet e OPEC rrisin prodhimin Admin09-03-20111
Kanote, fushatë për faljen e namazit të sabahut në kohëKanote, fushatë për faljen e namazit të sabahut në kohëAida12-08-20110
Forumi i planifikuar në Francë me emrin "Qendra shkencore në qytetërimin islam" Forumi i planifikuar në Francë me emrin "Qendra shkencore në qytetërimin islam" emine27-11-20110
Spanjë, transplanti i parë i këmbësSpanjë, transplanti i parë i këmbësVisiana12-07-20110
Me fat muajin e Ramazanit 2011!Me fat muajin e Ramazanit 2011!Admin27-07-20113
Qeveria tërhiqet nga regjistrimi etnik i popullsisë Qeveria tërhiqet nga regjistrimi etnik i popullsisë Admin23-02-20110
Virozat e stinës, prekin rreth 13 mijë persona në javëVirozat e stinës, prekin rreth 13 mijë persona në javëSweet Angele29-05-20110
Shenjat e Kijametit Shenjat e Kijametit Admin18-05-20110
Itali: Hapet thertorja e parë për përpunimin e mishit hallall Itali: Hapet thertorja e parë për përpunimin e mishit hallall Muslimanja23-06-20110
Foto e ditesFoto e ditesAdmin30-05-20110
Fusha me e madhe e naftes.Fusha me e madhe e naftes.Jetmiri31-01-20110
Turizmi ne PukëTurizmi ne PukëAdmin29-05-20114
Stafi i ForumiVizitor uron vitin e ri shkollorStafi i ForumiVizitor uron vitin e ri shkollorAdmin12-09-20112
Matematika, femrat të zgjuara njësoj sa meshkujt Matematika, femrat të zgjuara njësoj sa meshkujt Albani05-06-20112
Kontribo edhe ti per Islamin ne GjermaniKontribo edhe ti per Islamin ne GjermaniMuslimanja25-03-20110
Në pritje të Muajit RamazanNë pritje të Muajit Ramazanemine12-07-20110
Sadakaja e FitritSadakaja e FitritErjola22-08-20110
Informacion per Sami YusufInformacion per Sami YusufMuslimanja12-03-20112
Europa drejt IslamitEuropa drejt IslamitAdmin26-01-20110
--ALOE VERA----ALOE VERA--Admin05-07-20110
Zbulohet planeti me i ngrohteZbulohet planeti me i ngrohteAdmin30-01-20110
Arkitekt Mimar SinaniArkitekt Mimar SinaniMuslimanja06-06-20110
Si falet Namazi ? Si falet Namazi ? Muslimanja27-02-20111
Medreseja Shkoder, Provimi i pranimeveMedreseja Shkoder, Provimi i pranimeveForumi Vizitor22-06-20110
Zbulohet nje shpell ne HeneZbulohet nje shpell ne HeneAdmin26-03-20110
Muaji Ramazan,mbreti i cdo myslimani. Pj. IMuaji Ramazan,mbreti i cdo myslimani. Pj. IAdmin27-07-20110
Njeriu qe shpetoi 2.2 milion bebeNjeriu qe shpetoi 2.2 milion bebeVisiana26-03-20111
Belgjikë: Organizohet simpoziumi me temë 'Si të përfitojmë nga muaji i Ramazanit'Belgjikë: Organizohet simpoziumi me temë 'Si të përfitojmë nga muaji i Ramazanit'Muslimanja27-07-20110
Thenje te ndryshme per DashurineThenje te ndryshme per DashurineSirenita22-05-20114
Neser Shqiperi - SlloveniNeser Shqiperi - SlloveniAdmin08-02-20110
Euro 2012, sot ndeshja Shqipëri- BjellorusiEuro 2012, sot ndeshja Shqipëri- BjellorusiAdmin26-03-20113
Arabia Saudite përgatitë enciklopedinë botërore të Haxhit Arabia Saudite përgatitë enciklopedinë botërore të Haxhit Muslimanja23-06-20110
Me 26 mars luhet Shqiperi-BjellorusiMe 26 mars luhet Shqiperi-BjellorusiRedi22-03-20110
Poezi per Muhammedin s.a.s per muajin e mevluditPoezi per Muhammedin s.a.s per muajin e mevluditEsmeralda Kukaj02-03-20113
Bashkia PukeBashkia PukeAdmin27-01-20112
Kur moda dhe besimi bashkëjetojnëKur moda dhe besimi bashkëjetojnëAdmin26-05-20110
Hadithe mbi Agjerimin e RamazanitHadithe mbi Agjerimin e RamazanitErjola15-08-20110
Somali, qindra të vdekur në ditë nga uriaSomali, qindra të vdekur në ditë nga uriaAlbani05-09-20110
Pabarazia gjinore brenda familjes i kushton edukimit te mbare shoqerise.Pabarazia gjinore brenda familjes i kushton edukimit te mbare shoqerise.Muslimane me Shpirt04-09-20110
Potreti i imam Zenel HoxhaPotreti i imam Zenel HoxhaAdmin29-05-20110
Simpoziumi "Mrekullitë e Kur'anit"Simpoziumi "Mrekullitë e Kur'anit"Admin12-02-20110
Rendesia e muajit Shaban Rendesia e muajit Shaban Admin17-06-20110
Aksident ne Itali shuhet familja shqiptareAksident ne Itali shuhet familja shqiptareAdmin12-05-20110
 Tiranë, ndërron jetë këngëtarja Emmy Tiranë, ndërron jetë këngëtarja EmmyJetmiri28-02-20112
Gjakmarrja, hija qe e ndjek ende Shqiperine nga e kaluara (The Guardian) Gjakmarrja, hija qe e ndjek ende Shqiperine nga e kaluara (The Guardian) Albani11-07-20111
Poezi: Për fenë dhe atdhenëPoezi: Për fenë dhe atdhenëAdmin14-03-20110
Tribune fetare per motrat muslimane ne WienTribune fetare per motrat muslimane ne WienAdmin12-03-20110
Komuna FierzeKomuna FierzeAdmin27-01-20110
Results 1 to 100 on 113 for
"teza e matematikes matura 2011"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
12