Results 1 to 100 on 189 for

"provimet e lirimit 2012 matematike"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
Nuk kishin mësuar për provim, helmojnë mësuesenNuk kishin mësuar për provim, helmojnë mësuesenAdmin01-06-20111
Matematika, femrat të zgjuara njësoj sa meshkujt Matematika, femrat të zgjuara njësoj sa meshkujt Albani05-06-20112
20 vjet rihapja e Medresese Shkoder, Cmime nga KMSH Presidenti dhe Bashkia20 vjet rihapja e Medresese Shkoder, Cmime nga KMSH Presidenti dhe BashkiaAdmin13-12-20110
Xavier Gordon-Brown, gjeniu 12 vjeçar i matematikësXavier Gordon-Brown, gjeniu 12 vjeçar i matematikëseldaa Nuriu14-09-20120
I riu mysliman thyen rekordin botëror të gjetjes së rrënjës katroreI riu mysliman thyen rekordin botëror të gjetjes së rrënjës katroreMuslimane me Shpirt21-12-20110
Euro 2012, Shqipëri - Francë, 1- 2Euro 2012, Shqipëri - Francë, 1- 2Albani03-09-20113
Njoftim: Me 20 korrik 2012 pritet te jete dita e pare e Ramazanit.Njoftim: Me 20 korrik 2012 pritet te jete dita e pare e Ramazanit.Forumi Vizitor13-07-20120
Numri i ri i revistes "Etika" qeshor 2012 Numri i ri i revistes "Etika" qeshor 2012 Forumi Vizitor12-06-20120
Njoftim: Diten e diel dt.19.08.2012 është dita e parë e Bajramit të madh.Njoftim: Diten e diel dt.19.08.2012 është dita e parë e Bajramit të madh.Forumi Vizitor17-08-20120
Nata e Kadrit, KMSH program madhështor në TiranëNata e Kadrit, KMSH program madhështor në TiranëAdmin10-08-20120
Njoftim: Me 20 korrik 2012 pritet te jete dita e pare e Ramazanit.Njoftim: Me 20 korrik 2012 pritet te jete dita e pare e Ramazanit.Forumi Vizitor13-07-20120
Shenjat e Kijametit Pj. IIShenjat e Kijametit Pj. IIAdmin27-01-20110
Euro 2012, sot ndeshja Shqipëri- BjellorusiEuro 2012, sot ndeshja Shqipëri- BjellorusiAdmin26-03-20113
KMSH njofton se me date 25 tetor 2012 eshte Kurban BajramiKMSH njofton se me date 25 tetor 2012 eshte Kurban BajramiForumi Vizitor23-10-20120
Me dt.15.07.2011 eshte nata e mire "Beraet"Me dt.15.07.2011 eshte nata e mire "Beraet"Admin09-07-20112
Filloi shperndarja e numerit te ri te revistes "ETIKA" mars 2012 Filloi shperndarja e numerit te ri te revistes "ETIKA" mars 2012 Forumi Vizitor08-03-20120
Me date 16 qeshor 2012 Nata e dyte e mir MiraxhMe date 16 qeshor 2012 Nata e dyte e mir MiraxhForumi Vizitor14-06-20120
Ilahi e re: Nusret Kurtishi - RamazaniIlahi e re: Nusret Kurtishi - Ramazaniemine04-08-20120
Problemet e myslimanëve në Bullgari Problemet e myslimanëve në Bullgari Admin05-07-20110
debore ne amerikedebore ne amerikeera03-12-20110
Themelohet Unioni i Muslimanëve të Amerikës Veriore Themelohet Unioni i Muslimanëve të Amerikës Veriore Muslimane me Shpirt27-02-20120
Djali i Gaddafit paralajmëron për luftë civileDjali i Gaddafit paralajmëron për luftë civileAdmin21-02-20110
12 shtatot fillon Shkolla12 shtatot fillon ShkollaAdmin05-09-20110
Gjermani, nje robot qe ben .....Gjermani, nje robot qe ben .....Jetmiri02-03-20110
Universiteti i Londrës organizon kurse mbi udhëheqjen e Pejgamberit s.a.v.s Universiteti i Londrës organizon kurse mbi udhëheqjen e Pejgamberit s.a.v.s Muslimane me Shpirt22-02-20120
Themelohet Këshilli i Parë i Pavarur i Studentëve të Ez’herit Themelohet Këshilli i Parë i Pavarur i Studentëve të Ez’herit Muslimane me Shpirt15-11-20110
Sot finalja e Euro 2012, Spanja kërkon historinë, Italia premton surprizënSot finalja e Euro 2012, Spanja kërkon historinë, Italia premton surprizënRedi01-07-20120
SIRI, MBI 800 TË VDEKUR VETËM GJATË JAVËS SË FUNDITSIRI, MBI 800 TË VDEKUR VETËM GJATË JAVËS SË FUNDITemine02-07-20120
SHBA: Shkencëtarët myslimanë organizojnë ekspozitë për ndërtimin e urës kulturore SHBA: Shkencëtarët myslimanë organizojnë ekspozitë për ndërtimin e urës kulturore Muslimanja19-09-20110
Nisen për Haxh 350 besmitarë nga Shqipëria Nisen për Haxh 350 besmitarë nga Shqipëria emine19-10-20120
Libi: Themelohet partia e parë islamikeLibi: Themelohet partia e parë islamikeMuslimanja11-01-20120
Në xhamin e Pukës shtrohet iftarë me rastin e natës së Kadrit.Në xhamin e Pukës shtrohet iftarë me rastin e natës së Kadrit.Forumi Vizitor15-08-20120
Belgjikë: Xhamitë I hapin dyert për të pastrehët Belgjikë: Xhamitë I hapin dyert për të pastrehët Muslimanja18-02-20120
Këngë tmerruese antishqiptare qarkullon nëpër MaqedoniKëngë tmerruese antishqiptare qarkullon nëpër MaqedoniRedi03-02-20120
Gjermani, Hamburgu njeh fenë Islame zyrtarishtGjermani, Hamburgu njeh fenë Islame zyrtarishtAdmin11-01-20120
Aktivitet: Perjetesisht me tyAktivitet: Perjetesisht me tyAdmin04-05-20110
Deklaratë historike e NASA-s: Zbuluam molekula organike në Mars!Deklaratë historike e NASA-s: Zbuluam molekula organike në Mars!era30-11-20120
Austri, myslimanët festojnë 100 vjetorin e zyrtarizimit të IslamitAustri, myslimanët festojnë 100 vjetorin e zyrtarizimit të Islamitemine06-07-20120
Festohet Nata e KadritFestohet Nata e Kadritemine15-08-20120
Madona ndahet nga i dashuri, 24 vjecari nuk ndërron fenë Madona ndahet nga i dashuri, 24 vjecari nuk ndërron fenë Perla10-05-20110
Një sallë gjimnastike për gratë myslimane në Shën PetersburgNjë sallë gjimnastike për gratë myslimane në Shën Petersburgemine03-06-20120
Myftinia e Pukes me 17 prill do dergoj ne Koncertin Festiv te KMSH nje grup besimtaresh.Myftinia e Pukes me 17 prill do dergoj ne Koncertin Festiv te KMSH nje grup besimtaresh.Admin12-04-20110
“ Syzet e Spiunit ” në treg “ Syzet e Spiunit ” në treg Redi06-05-20110
Xhamia në ekstremin më verior të botës hyn në librin GuinnessXhamia në ekstremin më verior të botës hyn në librin Guinnessemine12-06-20120
Në Tunizi organizohet konferenca e parë ndërkombëtare mbi sistemin financiar islamik Në Tunizi organizohet konferenca e parë ndërkombëtare mbi sistemin financiar islamik emine17-01-20120
Myftinia e rrethit Puke shtron iftare me rastin e Nates se Kadrit Myftinia e rrethit Puke shtron iftare me rastin e Nates se Kadrit Admin27-08-20110
Fiton Turqia me AustrineFiton Turqia me AustrineRedi30-03-20110
Mallakastër, hapet xhamia e parë në BallshMallakastër, hapet xhamia e parë në Ballshemine02-04-20120
mrekullit e allahut mrekullit e allahut Erjola14-03-20110
Biznesi Pukjane ne ShqiperiBiznesi Pukjane ne ShqiperiAdmin05-07-20110
Dua te zgjedhura Pj. 3 Dua te zgjedhura Pj. 3 Forumi Vizitor21-03-20120
---- RAMAZANI -------- RAMAZANI ----emine01-08-20110
AUSTRALI - NJË THESAR EGJIPTIAN ZBULOHET NË NJË MUZE AUSTRALI - NJË THESAR EGJIPTIAN ZBULOHET NË NJË MUZE Albani22-04-20120
Mbeturinat greke në Shqipëri?  Mbeturinat greke në Shqipëri? Admin16-03-20110
KMSH organizon simpoziumin “Ramazani dhe Kurani”KMSH organizon simpoziumin “Ramazani dhe Kurani”emine17-07-20120
Australi: Aborigjenët po bëhen MuslimanAustrali: Aborigjenët po bëhen Muslimanemine02-01-20120
Versioni i ri i MobileMe, në prill?Versioni i ri i MobileMe, në prill?Admin20-03-20110
Fiton ndeshjen Terbumi 1 - 0 MamurrasiFiton ndeshjen Terbumi 1 - 0 MamurrasiAdmin27-03-20111
Thirje "EZANI" te zgjedhurThirje "EZANI" te zgjedhurAdmin19-02-20110
LAMTUMIRË 2011, NJË TJETËR VIT I TRAZUAR PËR LINDJEN E MESMELAMTUMIRË 2011, NJË TJETËR VIT I TRAZUAR PËR LINDJEN E MESMEAlbani02-01-20120
Njësite e sigurisë në Gjermani vëshgojnë ueb sajtet kundër islamit Njësite e sigurisë në Gjermani vëshgojnë ueb sajtet kundër islamit Muslimanja11-01-20120
Njoftim: Neser pritet te jete nata e KadritNjoftim: Neser pritet te jete nata e KadritAdmin13-08-20120
Njoftim:Ka filluar shperndarja e Imsakijeve ne PukeNjoftim:Ka filluar shperndarja e Imsakijeve ne PukeBoksieri23-07-20110
Me rastin e Ramazanit ju pershendes me kete ilahiMe rastin e Ramazanit ju pershendes me kete ilahiVisiana30-07-20112
Si falen Namazet?Si falen Namazet?Erjola23-02-20111
SLLOVENI, ERDOAN VLERËSOHET ME ÇMIMIN "PERSONALITETI BOTËROR I DEKADËS SË FUNDIT"SLLOVENI, ERDOAN VLERËSOHET ME ÇMIMIN "PERSONALITETI BOTËROR I DEKADËS SË FUNDIT"emine08-05-20120
Mjekesia e PejgamberitMjekesia e PejgamberitRedi09-03-20110
Mbi 45,000 llogari të vjedhura në Facebook nga krimbi RamnitMbi 45,000 llogari të vjedhura në Facebook nga krimbi RamnitAlbani06-01-20121
Rendesia e XhematitRendesia e XhematitAdmin14-05-20110
Në Kroaci së shpejti banka e parë pa interes Në Kroaci së shpejti banka e parë pa interes Muslimane me Shpirt02-04-20120
Java 28...."Lufta" ne mes Milanit dhe InteritJava 28...."Lufta" ne mes Milanit dhe InteritJetmiri07-03-20110
Gjermani, fillon punën zyrtarisht fakulteti i Teologjisë IslameGjermani, fillon punën zyrtarisht fakulteti i Teologjisë Islameemine23-01-20120
509 mjekë shoqërojnë haxhinjët në Haxh 509 mjekë shoqërojnë haxhinjët në Haxh Muslimanja17-10-20110
Zbulohet proteina qe duket se “Ngop” virusin HIV, nuk lejon shumimin e tijZbulohet proteina qe duket se “Ngop” virusin HIV, nuk lejon shumimin e tijgeralda09-03-20120
Hadith per sheriminHadith per sheriminRedi09-03-20110
Ekipi U17 i Terbunit merr kupenEkipi U17 i Terbunit merr kupenAdmin22-05-20110
Zhvillohet simpoziumi "Miresite e neteve te medha Regaib,Beraet,Miraxh" Zhvillohet simpoziumi "Miresite e neteve te medha Regaib,Beraet,Miraxh" Forumi Vizitor19-05-20120
Gezuar Bajramin e MadhGezuar Bajramin e MadhAdmin29-08-20110
Xhamia e re e Namazgjasë, një qendër kulturore islamike në Tiranë  Xhamia e re e Namazgjasë, një qendër kulturore islamike në Tiranë Muslimane me Shpirt13-11-20110
Video: Myftinia Puke simpozium per netet e medha. Video: Myftinia Puke simpozium per netet e medha. Gezim Kopani24-05-20120
Ne cilin Universitet do deshironit te studioni ?Ne cilin Universitet do deshironit te studioni ?Admin03-10-201114
Gjate muajit nentor do perurohet Qendra Nderkombetare e Mbretit Abdullah Bin Abdulaziz per Dialogun Nderfetar e NderkulturorGjate muajit nentor do perurohet Qendra Nderkombetare e Mbretit Abdullah Bin Abdulaziz per Dialogun Nderfetar e NderkulturorForumi Vizitor11-11-20120
Xhumaja e par e Ramazanit ne Xhamine AksaXhumaja e par e Ramazanit ne Xhamine AksaAdmin07-08-20110
Shqipëria ka 1.6 ton rezerva ariShqipëria ka 1.6 ton rezerva ariera11-08-20110
Gezuar naten e KadritGezuar naten e Kadritemine14-08-20128
Islami ne Australi: Muslimanet kontribojne ne forcimin e dialogut.Islami ne Australi: Muslimanet kontribojne ne forcimin e dialogut.Muslimanja09-06-20110
Zhvillime ne rrugen e kerkimeve per diabetinZhvillime ne rrugen e kerkimeve per diabetinMonika27-11-20110
Sadakaja, Miresia e Allahut per Myslimanet.Sadakaja, Miresia e Allahut per Myslimanet.Admin14-05-20110
Me keni harruar mua !Me keni harruar mua !Visiana22-05-20112
Lengu i kafese, ngjyre e shendetshme per flokun Lengu i kafese, ngjyre e shendetshme per flokun LoLa08-10-20110
    0  Ëmbëlsirë me mjaltë dhe manaferra 0 Ëmbëlsirë me mjaltë dhe manaferrageralda20-05-20120
Pasaportat e vjetra në Shqipëri, jashtë qarkullimit në marsPasaportat e vjetra në Shqipëri, jashtë qarkullimit në marsAlbani03-01-20120
Ndalohet me ligj falja e namazit me xhematë në Paris Ndalohet me ligj falja e namazit me xhematë në Paris Muslimanja18-09-20110
Fillon puna per rindertimin e Xhamise se fshatit Qerret.Fillon puna per rindertimin e Xhamise se fshatit Qerret.Forumi Vizitor06-07-20120
6 maj, shfaqet super hëna, 16% më e madhe se zakonisht6 maj, shfaqet super hëna, 16% më e madhe se zakonishtemine05-05-20120
Myftiu i Shkodres Muhamed Sytari zhvillon vizite pune ne Puke.Myftiu i Shkodres Muhamed Sytari zhvillon vizite pune ne Puke.Forumi Vizitor13-07-20120
Wikileaks: Kompanitë celulare vjedhin shqiptarët me bekimin e politikanëveWikileaks: Kompanitë celulare vjedhin shqiptarët me bekimin e politikanëveera02-09-20110
Gezuar festen e Fiter Bajramit!Gezuar festen e Fiter Bajramit!Forumi Vizitor18-08-20122
Në Kuvajt fillon konkursi online, “Haxhi” Në Kuvajt fillon konkursi online, “Haxhi” Muslimanja25-10-20110
Adem Ramadani me Dajen evet Mbrëmje me ilahi Adem Ramadani me Dajen evet Mbrëmje me ilahi emine15-01-20120
Results 1 to 100 on 189 for
"provimet e lirimit 2012 matematike"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
12