Results 1 to 73 on 73 for

"modele te ndryshme hixhabi"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
PASTË ME FRUTAPASTË ME FRUTABesimtarja Vogel10-10-20110
Atletet myslimane shkëlqejnë me hixhabAtletet myslimane shkëlqejnë me hixhabemine14-02-20120
Futbollistët myslimanë në Evropë (FOTO LAJM)Futbollistët myslimanë në Evropë (FOTO LAJM)emine08-12-20110
Shpiket chip-i qe bllokon dhimbjen kronike Shpiket chip-i qe bllokon dhimbjen kronike Admin18-02-20110
Franca dhe hixhabi ata janë njerëz që ruajnë pastërtinë!!Franca dhe hixhabi ata janë njerëz që ruajnë pastërtinë!!Esmeralda Kukaj25-05-20110
Video te Zgjedhura, Tematika te NdryshmeVideo te Zgjedhura, Tematika te NdryshmeAdmin29-01-20110
    0  Ëmbëlsirë me mjaltë dhe manaferra 0 Ëmbëlsirë me mjaltë dhe manaferrageralda20-05-20120
Thenje te ndryshme per DashurineThenje te ndryshme per DashurineSirenita22-05-20114
 Islami i jep Brazilit fytyrë të re Islami i jep Brazilit fytyrë të reJasmina29-09-20110
Dasma e William, princi i Bahrein refuzon ftesën Dasma e William, princi i Bahrein refuzon ftesën Admin25-04-20110
Me ramazan edhe ne OlimpiadëMe ramazan edhe ne OlimpiadëMuslimanja24-07-20120
Çështjet Tjera Lidhur Me KurorënÇështjet Tjera Lidhur Me KurorënMuslimanja23-04-20130
Austri, myslimanët festojnë 100 vjetorin e zyrtarizimit të IslamitAustri, myslimanët festojnë 100 vjetorin e zyrtarizimit të Islamitemine06-07-20120
Boston, studentet jomyslimane, një ditë me hixhab në respekt të IslamitBoston, studentet jomyslimane, një ditë me hixhab në respekt të IslamitiDa04-04-20130
Nuk kishin mësuar për provim, helmojnë mësuesenNuk kishin mësuar për provim, helmojnë mësuesenAdmin01-06-20111
Komisioni i jashti i parlamentit Kuvajtjan viziton Komitetin Mysliman te ShqiperiseKomisioni i jashti i parlamentit Kuvajtjan viziton Komitetin Mysliman te ShqiperiseMuslimanja10-10-20110
Brokoli zgjatë jetënBrokoli zgjatë jetëniDa14-06-20110
Njohja me mjekesine islameNjohja me mjekesine islameRedi09-03-20110
Jusufi a.s dhe tradhëtia bashkëshortoreJusufi a.s dhe tradhëtia bashkëshortoreMuslimanja14-10-20110
Sadakaja, Miresia e Allahut per Myslimanet. Sadakaja, Miresia e Allahut per Myslimanet. Admin10-05-20112
MBRETI DHE DJALLOSHI BESIMTAREMBRETI DHE DJALLOSHI BESIMTAREEsmeralda Kukaj14-06-20110
Tri kohët e arta në RamazanTri kohët e arta në Ramazanemine20-07-20120
Itali, fyen dhe tenton ti shqyejë veshjen islame studentes muslimaneItali, fyen dhe tenton ti shqyejë veshjen islame studentes muslimaneAdmin28-05-20112
Mire se ju gjeta edhe ketu!Mire se ju gjeta edhe ketu!eldaa Nuriu22-05-20113
Dhjetë gabime në marrëdhëniet intimeDhjetë gabime në marrëdhëniet intimeemine17-12-20110
Gjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabitiGjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabitiJetmiri02-03-20111
Dua te zgjedhura Pj. 2 Dua te zgjedhura Pj. 2 Forumi Vizitor21-03-20120
Pesëvjeçari shet vizatimet e veta për të kuruar leuceminëPesëvjeçari shet vizatimet e veta për të kuruar leuceminëRedi10-05-20110
Cigarja elektronike Instituti i Milanos verifikon efektshmërinëCigarja elektronike Instituti i Milanos verifikon efektshmërinëAdmin26-05-20110
Kos, në çdo kohë për çdo moshëKos, në çdo kohë për çdo moshëAlbani09-07-20110
    Belgjike: Shperblim 250euro per raportimin e grave te mbuluara Belgjike: Shperblim 250euro per raportimin e grave te mbuluaraemine11-06-20120
Lengu i kafese, ngjyre e shendetshme per flokun Lengu i kafese, ngjyre e shendetshme per flokun LoLa08-10-20110
Njoftim per kursin e gjuhes AnglezeNjoftim per kursin e gjuhes AnglezeRedi23-01-20110
Islami dhe Toleranca fetare (pj. I)Islami dhe Toleranca fetare (pj. I)Admin24-01-20110
Shendeti i kockave  Shendeti i kockave Brikena03-09-20110
"Lutja në Islam" u botua në Filipine"Lutja në Islam" u botua në Filipineemine02-12-20110
Ndahen cmimet e konkursit Eseja me e mire per Profetin e MeshiresNdahen cmimet e konkursit Eseja me e mire per Profetin e MeshiresAdmin03-05-20110
Keshilla te artaKeshilla te artaAdmin28-01-20110
10 shkarkime pa pagesë dhe të domosdoshme për kompjtuerin tuaj10 shkarkime pa pagesë dhe të domosdoshme për kompjtuerin tuajAdmin20-03-20110
Dua te jem ModeratoreDua te jem Moderatoreera28-06-201112
E zgjon nga gjumi në orën e mësimit, nxënësi padit mësuesenE zgjon nga gjumi në orën e mësimit, nxënësi padit mësuesenAdmin22-04-20110
60 këshilla për bashkëshorten muslimane60 këshilla për bashkëshorten muslimaneBesimtarja Vogel10-10-20110
Si te gatuani kofshe pule me rrush, konjak dhe proshute?Si te gatuani kofshe pule me rrush, konjak dhe proshute?era27-11-20110
Mashtruesit me te famshem ne historiMashtruesit me te famshem ne historiJetmiri17-03-20110
Dua te zgjedhura Pj. 1 Dua te zgjedhura Pj. 1 Forumi Vizitor21-03-20120
Urtësi dhe porosi të LLukman Hakimit Urtësi dhe porosi të LLukman Hakimit Admin08-06-20110
Ndikimi i islamit në mjekësinë botërore -2-Ndikimi i islamit në mjekësinë botërore -2-Muslimanja10-10-20120
10 ushqimet më të rrezikshme në botë, nga hot-dogu, te kikirikët e peshku ton10 ushqimet më të rrezikshme në botë, nga hot-dogu, te kikirikët e peshku tonprincesha14-05-20120
Pule e pjekurPule e pjekurprincesha23-06-20110
77-vjeçari behet “baba serial”, me 3 femije ne 3 vjet77-vjeçari behet “baba serial”, me 3 femije ne 3 vjetJetmiri19-06-20110
Njerëzimi i përmalluar për dashuriNjerëzimi i përmalluar për dashuriAdmin06-05-20110
Publikohet kalendari i vitit të ri islam në Palestinë Publikohet kalendari i vitit të ri islam në Palestinë Muslimanja02-12-20110
Heshtja vrastare e femrave shqiptareHeshtja vrastare e femrave shqiptareprincesha14-01-20122
Ne Ramazan, ne vend te embelsires, akulloreNe Ramazan, ne vend te embelsires, akulloreAdmin31-07-20112
Kontributi i dijetarëve osmanë në shkencën e Fik’hutKontributi i dijetarëve osmanë në shkencën e Fik’hutPrizenali27-02-20120
Qofte me patateQofte me patateAdmin24-01-20110
Rregulla të ngrënies dhe të pirjes Rregulla të ngrënies dhe të pirjes Muslimanja13-05-20110
 Në Amerikë është organizuar ekspozita e emrave të All-llahut Në Amerikë është organizuar ekspozita e emrave të All-llahutMuslimanja04-09-20110
Nxenesit tane regjistrohen per provimin e pranimit ne Medresene H.Sh.Shamia ShkoderNxenesit tane regjistrohen per provimin e pranimit ne Medresene H.Sh.Shamia ShkoderFv Nxenes18-06-20111
Komuniteti Mysliman i Shqiperise boton reviste speciale per RamazaninKomuniteti Mysliman i Shqiperise boton reviste speciale per RamazaninForumi Vizitor17-07-20120
Edukim dhe lojëra për fëmijë, baballarët fitojnë sfidën me nënatEdukim dhe lojëra për fëmijë, baballarët fitojnë sfidën me nënatRedi17-06-20110
Hadith qe flet per mjaltinHadith qe flet per mjaltinRedi09-03-20112
Studimi, pijet alkoolike me sheqer shkatërrojnë zemrënStudimi, pijet alkoolike me sheqer shkatërrojnë zemrënAdmin09-03-20110
 Fëmija gjeni, e cila vizaton vizionet e saj Fëmija gjeni, e cila vizaton vizionet e sajprincesha22-06-20110
Pabarazia gjinore brenda familjes i kushton edukimit te mbare shoqerise.Pabarazia gjinore brenda familjes i kushton edukimit te mbare shoqerise.Muslimane me Shpirt04-09-20110
Thenje nga disa dietar myslimanThenje nga disa dietar myslimanMuslimane me Shpirt24-03-20126
Liber i ri: Mbulesa e Muslimanes dhe sfidat e sajLiber i ri: Mbulesa e Muslimanes dhe sfidat e sajAdmin10-03-20110
Kur u krijua Shoqata Bashkesia Kultura Islame Puke ?Kur u krijua Shoqata Bashkesia Kultura Islame Puke ?Admin20-02-20110
Do t’u thoni fjalë të mira njerëzve” Do t’u thoni fjalë të mira njerëzve” Esmeralda Kukaj02-06-20110
FËMIJËT E ÇIFTEVE QË PIJNË DUHAN QAJNË MË SHUMËFËMIJËT E ÇIFTEVE QË PIJNË DUHAN QAJNË MË SHUMËAdmin20-02-20110
	 Pamje spektakolare, vullkane të fotografuara nga hapësira Pamje spektakolare, vullkane të fotografuara nga hapësiraAdmin06-09-20110
 Viti i parë i martesës - Këshilla të arta Viti i parë i martesës - Këshilla të artaMuslimanja12-05-20110
Rendesia e nates se dyte te mire "Miraxh"Rendesia e nates se dyte te mire "Miraxh"Admin27-06-20110
Results 1 to 73 on 73 for
"modele te ndryshme hixhabi"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
1