Results 1 to 100 on 270 for

"dieta nga blerina bombaj"

TopicsAutoriCreation datePërgjigjet
Perdorimi i mjaltit ne mjeksiPerdorimi i mjaltit ne mjeksiErjola26-03-20110
Receta për venat e dëmtuara dhe rrahjet e shpeshta të zemrësReceta për venat e dëmtuara dhe rrahjet e shpeshta të zemrësRedi01-05-20110
Video te Zgjedhura, Tematika te NdryshmeVideo te Zgjedhura, Tematika te NdryshmeAdmin29-01-20110
Diabeti - Sëmundja e sheqeritDiabeti - Sëmundja e sheqeritAlbani29-03-20120
Modestia (Nga Lulishtja e zemres)Modestia (Nga Lulishtja e zemres)Admin15-03-20110
Duhen te hiqen nga lista e moderatove disaDuhen te hiqen nga lista e moderatove disaBoksieri17-08-201114
Shyhrete Behluli - Leter nga xheneti (i abortuari)Shyhrete Behluli - Leter nga xheneti (i abortuari)Erjola29-05-20110
Në Universitetin e Arabisë saudite ipmplementohet plani për mësimin e Kuranit nga largësia Në Universitetin e Arabisë saudite ipmplementohet plani për mësimin e Kuranit nga largësia emine03-01-20120
Nje pershendetje nga uneNje pershendetje nga uneJasmina26-02-20111
Myftiu i Kosovës: Fjalët fyese të hiqen nga historia Myftiu i Kosovës: Fjalët fyese të hiqen nga historia Admin01-09-20110
Emri i Pukes, nga Eqrem CabejEmri i Pukes, nga Eqrem CabejAdmin02-07-20110
Francë, sulmohet presidenti Sarkozi, nga një i panjohurFrancë, sulmohet presidenti Sarkozi, nga një i panjohurAlbani01-07-20110
"Largimi i pengesave nga rruga" - Ky është mësuesi"Largimi i pengesave nga rruga" - Ky është mësuesiAdmin23-03-20110
Këshilla nga Hasan El-BasriKëshilla nga Hasan El-BasriAdmin23-06-20110
Skype, Yahoo dhe Google, në rrezik nga hackerët iranianëSkype, Yahoo dhe Google, në rrezik nga hackerët iranianëRedi26-03-20110
Muslimanët e Kinës privohen nga agjërimi i Ramazanit Muslimanët e Kinës privohen nga agjërimi i Ramazanit Muslimanja11-08-20110
Një nga lexuesit më të mirë në botë të Kur'anit, Natën e Kadrit në TiranëNjë nga lexuesit më të mirë në botë të Kur'anit, Natën e Kadrit në Tiranëemine14-08-20120
Monolog nga Basri Lushtaku "Ja resullullah"Monolog nga Basri Lushtaku "Ja resullullah"Admin08-03-20110
E zgjon nga gjumi në orën e mësimit, nxënësi padit mësuesenE zgjon nga gjumi në orën e mësimit, nxënësi padit mësuesenAdmin22-04-20110
Thenje nga MevlanaThenje nga MevlanaAdmin10-07-20111
Fëmija më i mençur në botë, një 14 vjeçare nga GazaFëmija më i mençur në botë, një 14 vjeçare nga Gazaandi03-01-20130
Nga bletët, arma e re kundër kanceritNga bletët, arma e re kundër kanceritersa02-05-20130
Poezi nga H.Ibrahim DalliuPoezi nga H.Ibrahim DalliuMuslimanja28-12-20120
Somali, qindra të vdekur në ditë nga uriaSomali, qindra të vdekur në ditë nga uriaAlbani05-09-20110
Ilaç për sy i nxjerrur nga KuraniIlaç për sy i nxjerrur nga KuraniMuslimanja14-10-20110
Thenje nga disa dietar myslimanThenje nga disa dietar myslimanMuslimane me Shpirt24-03-20126
Botohet libri më i ri nga KMSH, “40 Hadidhe mbi moralin”Botohet libri më i ri nga KMSH, “40 Hadidhe mbi moralin”Erjola07-02-20121
Kujdes: Rreziqet e red bullitKujdes: Rreziqet e red bullitAlbani05-06-20111
Ja disa kuriozitete nga bota…Ja disa kuriozitete nga bota…Jetmiri10-04-20110
A është Marin Barleti me origjinë nga Kryeziu?A është Marin Barleti me origjinë nga Kryeziu?Admin29-05-20110
ilahi e re: Subhanallah nga Maher Zain dhe Mesut Kurtishilahi e re: Subhanallah nga Maher Zain dhe Mesut KurtishErjola05-06-20110
SHBA, Modelja bie nga kati i 10-te SHBA, Modelja bie nga kati i 10-te Redi30-05-20111
Fotografi nga fshti Iballe Fotografi nga fshti Iballe Admin08-08-20110
	 Pamje spektakolare, vullkane të fotografuara nga hapësira Pamje spektakolare, vullkane të fotografuara nga hapësiraAdmin06-09-20110
Historia e rralle e studentes dhe ciftit nga BathorjaHistoria e rralle e studentes dhe ciftit nga BathorjaRedi24-02-20112
Lutje nga Kur'ani i shejte.Lutje nga Kur'ani i shejte.Muslimanja30-06-20110
Si e vlersoni mbrotjen e Flamurit Shqiptar nga Polici ne 21 janar 2011?Si e vlersoni mbrotjen e Flamurit Shqiptar nga Polici ne 21 janar 2011?Admin28-01-20110
Hadithi qe flet per lutjen qe te mbronHadithi qe flet per lutjen qe te mbronAdmin24-02-20111
Hadith qe flet per sproven e tre njerezve nga Beni IsrailetHadith qe flet per sproven e tre njerezve nga Beni IsrailetAdmin24-02-20110
Popullsia muslimane do të rritet dy herë më shpejt se sa të tjeratPopullsia muslimane do të rritet dy herë më shpejt se sa të tjeratForumi Vizitor10-11-20120
Ilahi e re nga Maher Zain - Mawlaya Ilahi e re nga Maher Zain - Mawlaya Esila19-04-20120
Hadithe, Kishlla nga Muhammedi a.s.Hadithe, Kishlla nga Muhammedi a.s.emine29-06-20110
Mire se ju gjetaMire se ju gjetaMuslimanja23-01-20113
PershendetjePershendetjeBrikena08-06-20111
Spitali i parë në botë, i themeluar nga Muslimanët Spitali i parë në botë, i themeluar nga Muslimanët enesi09-10-20110
Japoni, përurohet treni-plumbJaponi, përurohet treni-plumbAdmin07-03-20110
Festë madhështore për të festuar ndarjen Festë madhështore për të festuar ndarjen Albani29-01-20120
Femrat janë shefe më të miraFemrat janë shefe më të miraElda10-04-20120
Emision:Emsione nga Komuniteti Mysliman i ShqiperiseEmision:Emsione nga Komuniteti Mysliman i ShqiperiseAdmin26-01-20110
Turizmi malor, një bujtinë nga Himalajet në PukëTurizmi malor, një bujtinë nga Himalajet në PukëAdmin27-01-20110
NJË FOSHNJË 14 DITORE NXIRRET E GJALLË PAS 47 ORËSH NËN RRËNOJAT E GODINËS 7 KATËSHENJË FOSHNJË 14 DITORE NXIRRET E GJALLË PAS 47 ORËSH NËN RRËNOJAT E GODINËS 7 KATËSHEAlbani25-10-20111
Myftinia Durres-Restaurohet Xhamia Fatih, nje nga me te vjetrat ne Myftinia Durres-Restaurohet Xhamia Fatih, nje nga me te vjetrat ne Admin17-03-20110
“Hollywood Tonight” klipi më i ri nga Michael Jackson“Hollywood Tonight” klipi më i ri nga Michael JacksonRedi15-03-20110
Greqi, djali i Papandreut, në protesta, i papunëGreqi, djali i Papandreut, në protesta, i papunëAlbani25-09-20110
Zgjohuni o syt e miZgjohuni o syt e miMuslimanja05-06-20111
 Mesoni femijet te hane perime Mesoni femijet te hane perimeLuisA08-06-20110
Me ramazan edhe ne OlimpiadëMe ramazan edhe ne OlimpiadëMuslimanja24-07-20120
 Si ti shëroni vet fëmijët tuaj nga mësyshi? Si ti shëroni vet fëmijët tuaj nga mësyshi?Muslimanja12-05-20111
Davutoglu, shqiptarëve: Ne do ju mbështesim deri në kiametDavutoglu, shqiptarëve: Ne do ju mbështesim deri në kiametForumi Vizitor22-12-20120
Nëse sheh dikë në telashe, mos rri duarkryqNëse sheh dikë në telashe, mos rri duarkryqMuslimanja05-06-20110
Ramazani dhuratë vjetore për besimtarët nga i Madhi Zot xh. sh.Ramazani dhuratë vjetore për besimtarët nga i Madhi Zot xh. sh.Forumi Vizitor08-07-20130
Kukës, vdesin 2 punëtorë, dyshohet se janë aksidentuarKukës, vdesin 2 punëtorë, dyshohet se janë aksidentuarAlbani27-06-20110
Burrat harxhojnë një vit nga jeta duke pritur gratëBurrat harxhojnë një vit nga jeta duke pritur gratëergys30-07-20112
Ja cilët kanë qenë 38 kryetarët e Bashkisë së Tiranës nga viti 1912 deri sotJa cilët kanë qenë 38 kryetarët e Bashkisë së Tiranës nga viti 1912 deri sotAdmin30-03-20110
Fieraku me tumor shërohet nga akrepiFieraku me tumor shërohet nga akrepiVisiana17-03-20111
Festohet sot dita e Ashures nga BektashiteFestohet sot dita e Ashures nga BektashiteRedi22-03-20110
Universiteti i Londrës do të mirëpresë një kurs intensiv për Ligjin Islam Universiteti i Londrës do të mirëpresë një kurs intensiv për Ligjin Islam emine07-03-20120
TURQIA DHE DUBAI PËRFITOJNË NGA TRONDITJA E TURIZMIT RAJONALTURQIA DHE DUBAI PËRFITOJNË NGA TRONDITJA E TURIZMIT RAJONALRedi08-05-20120
Kryesia e BIK sot ka marr vendimin nga Kuvendi Komunal për Xhaminë e Re Kryesia e BIK sot ka marr vendimin nga Kuvendi Komunal për Xhaminë e Re Prizenali21-03-20120
Hidhet nga ballkoni nena sebashku me foshnjen e porsalindurHidhet nga ballkoni nena sebashku me foshnjen e porsalindurera13-09-20116
Delegacioni nga Vatikani do të takohet me zyrtarët myslimanë të Indisë Delegacioni nga Vatikani do të takohet me zyrtarët myslimanë të Indisë Muslimanja10-11-20110
Indi, mjekët nxjerrin peshkun e gjallë nga mushkëria e fëmijësIndi, mjekët nxjerrin peshkun e gjallë nga mushkëria e fëmijësAnjela14-06-20120
Shqiptari nga Kosova rrobaqepësi i MessitShqiptari nga Kosova rrobaqepësi i Messitandi03-01-20130
Nga 1 korriku, paga minimale 20 mijë lekëNga 1 korriku, paga minimale 20 mijë lekëRedi13-07-20110
Ukrainë, mbi 100 të vdekur nga ngricaUkrainë, mbi 100 të vdekur nga ngricaAlbani03-02-20120
Në Suedi bëhet thirrja e parë e Ezanit nga minarja e xhamisëNë Suedi bëhet thirrja e parë e Ezanit nga minarja e xhamisëMuslimanja02-05-20130
Imami 100 vjecar nga PoloniaImami 100 vjecar nga PoloniaAdmin27-04-20110
Nxenesit dhe jeta e tyreNxenesit dhe jeta e tyreAdmin23-01-20110
Nisen për Haxh 350 besmitarë nga Shqipëria Nisen për Haxh 350 besmitarë nga Shqipëria emine19-10-20120
El-Gazali, edhe pas 900 vitesh i pakrahasueshëmEl-Gazali, edhe pas 900 vitesh i pakrahasueshëmEsila27-02-20120
Foto: Tsunami ne JaponiFoto: Tsunami ne JaponiAdmin12-03-20110
Serbi, nëna hedh dy fëmijët nga ballkoni, vret dhe vetenSerbi, nëna hedh dy fëmijët nga ballkoni, vret dhe vetenRedi29-06-20110
Fjale te urta nga dijetaret IslamFjale te urta nga dijetaret IslamAdmin12-03-20110
Greqia tërheq konsullin nga KorçaGreqia tërheq konsullin nga KorçaAdmin18-02-20110
Komisioni i jashti i parlamentit Kuvajtjan viziton Komitetin Mysliman te ShqiperiseKomisioni i jashti i parlamentit Kuvajtjan viziton Komitetin Mysliman te ShqiperiseMuslimanja10-10-20110
Të dëgjosh Kuran në kupë të qiellitTë dëgjosh Kuran në kupë të qiellitMuslimanja14-01-20120
NASA: Tërmeti ka shkurtuar vazhdimin e ditës me 1,6 mikrosekondaNASA: Tërmeti ka shkurtuar vazhdimin e ditës me 1,6 mikrosekondaAdmin12-03-20110
Si te ruhesh nga magjia e syri i keq?Si te ruhesh nga magjia e syri i keq?Admin07-02-20110
Disa dobi nga HurmaDisa dobi nga HurmaMuslimane me Shpirt22-04-20120
Kush ishte Prof. Dr. Nexhmettin Erbakan (1926 – 2011)?Kush ishte Prof. Dr. Nexhmettin Erbakan (1926 – 2011)?Muslimanja02-03-20111
Ne foto foshnja 14 diteshe qe u nxorr e gjalle nga rrenojat e termetit ne TurqiNe foto foshnja 14 diteshe qe u nxorr e gjalle nga rrenojat e termetit ne TurqiRedi26-10-20110
Thellohen mosmarrëveshjet Turqi – IzraelThellohen mosmarrëveshjet Turqi – IzraelAdmin30-07-20110
KS, kalon rezoluta anti-Gedafi, Britania e Franca gati për sulme KS, kalon rezoluta anti-Gedafi, Britania e Franca gati për sulme Admin18-03-20110
Madona ndahet nga i dashuri, 24 vjecari nuk ndërron fenë Madona ndahet nga i dashuri, 24 vjecari nuk ndërron fenë Perla10-05-20110
Kostandinopoja Kostandinopoja Muslimanja14-10-20110
Mban ne goje njekohesisht 11 gjarperinjeMban ne goje njekohesisht 11 gjarperinjeAdmin19-04-20110
Formula 1, Veber më i shpejti, ndjekin Hamilton dhe FetelFormula 1, Veber më i shpejti, ndjekin Hamilton dhe FetelAlbani23-07-20110
Kuriozitete nga feja Islam Kuriozitete nga feja Islam Muslimanja09-06-20112
25 zbulimet me te medha shkencore ne histori.25 zbulimet me te medha shkencore ne histori.Jetmiri02-03-20110
Tmerr në Rusi, rreth 1000 të plagosur nga shiu i meteorëveTmerr në Rusi, rreth 1000 të plagosur nga shiu i meteorëveera15-02-20131
Results 1 to 100 on 270 for
"dieta nga blerina bombaj"
Active topics
Active topics
Popular topics
Popular topics
Unanswered topics
Unanswered topics
Pages
123